25 apríl, 2024

User Login

Salamander Bluevolution

Najnovší plastový okenný profil nemeckej značky SALAMANDER INDUSTRIE PRODUKTE® so stavebnou hĺbkou 92 mm a špeciálnou konštrukciou so stredovým tesnením je pre svoje tepelno-izolačné, statické a mechanické vlastnosti momentálne svetovou špičkou medzi produktami svojho druhu.
Viac...

Salamander Streamline 5 komorový

Vždy viac a vždy inak.

To je profilový systém Streamline s nadčasovým dizajnom a najvyššou úrovňou funkčnosti. Profilový systém Streamline (SL) má zdakonalené technické parametre, ako i vynikajúcu tepelnú izoláciu a optimálnu protihlukovú ochranu.
Viac...

Salamander Streamline 7 komorový

Profil Streamline Vision Vás presvedčí v detailoch
Moderný dizajn okna s perfektnou statikou a izolačnými vlastnosťami, to je Streamline Vision.
V oblasti izolačných vlastností má systém Streamline Vision vynikajúci prestupový koeficient - Uf : 1,2 W/m2K respektíve 1,1 W/m2K...
Viac...

Salamander 3D

Rozmanitosť a dokonalosť.

Okná pre ľudí s vysokými nárokmi na funkčnosť a štýl. Také sú okná vyrobené z profilového systému SALAMANDER 3D. Inovatívne okenné profily s najvyššou funkčnosťou a atraktívnym dizajnom splnia všetky Vaše predstavy. Sú ideálne pre všetkých, ktorí chcú priestoru dodať eleganciu a šmrnc.
Viac...

Rehau Euro 70

Ideálna kombinácia špičkovej kvality, vysoko nadštandardných tepelno-izolačných vlastností a priaznivej ceny.
Naviac jeho príjemné zaoblené hrany a skosenie na náhľadových častiach profilov dávajú profilom moderný a elegantný vzhľad. Stavebná hĺbka 70 mm a masívne oceľové výstuhy bez akýchkoľvek kompromisov dodávajú oknám veľmi dobré statické vlastnosti. Viac...

Brugmann AD

Oblý profil AD Brügmann sa vyznačuje formou a funkčnosťou s konštrukčnou hĺbkou krídla 84mm a 73mm širokým rámom. Tu sa spája nadčasovo pekný vzhľad s výhodami modernej technológie okien. Oblý profil AD umožňuje riešenia zabezpečujúce budúcnosť pre zaujímavé stvárnenia okien a dverí. V rohoch zvárané dorazové tesnenia zaručujú účinnú ochranu proti poveternostným vplyvom.
Viac...

ALUMISTR hliníkové systémy

Priestor - Svetlo - Elegancia

Hliníkové zasklievacie systémy AluMistr v sebe spájajú prvky elegantného designu vďaka kombinácii moderných materiálov s variabilitou a komplexnosťou ponúkaných riešení vychádzajúcich z širokého produktového portfólia spoločnosti.
Viac...

Vchodové dvere SALAMANDER

Vchodové dvere, ktoré majú štýl - to je vstup na úrovni. Vchodové dvere Salamander garantujú kvalitu na vysokej úrovni, sú štýlovo nadčasové. Funkčnosť je premyslená do najmenšieho detailu.
Viac...

Sklopno posuvné dvere

Moderné sklopno-posuvné dvere poskytujú moderný priestor pre život a vyššiu kvalitu bývania.

Prinášajú viac svetla, slobody a komfortu do vášho domova.
Viac...

Posuvné skladacie dvere

FS Portal - svetlo, vzduch a neobmedzený prístup na vaše obľúbené miesto presne podľa vášho želania. S použitím kovania SIEGENIA-AUBI vytvorenie skladacích prvkov nemá žiadne hranice.
Viac...

O spoločnosti

Hlavným predmetom činnosti našej spoločnosti je výroba, predaj a montáž plastových okien a vchodových dverí. S výrobou plastových okien začala naša spoločnosť v roku 2005 a zamerala sa na spracovanie nemeckého profilového systému SALAMANDER, ktorý predstavuje medzi profilovými radami absolútnu špičku a svojimi deklarovanými vlastnosťami a dizajnom je zárukou bezchybnosti výrobkov, ktorá prispieva k spokojnosti našich zákazníkov. Zámerom našej firmy nie je vyrobiť lacnú a obmedzene funkčnú výplň, ale kvalitné okno s dlhou životnosťou, bezchybnou prevádzkou a špičkovými tepelno-izolačnými vlastnosťami.
Jednoducho: "Neponúkame plastové okná, ponúkame Vám SALAMANDER".