23 júl, 2024

User Login

Siete proti hmyzu

Siete proti hmyzu - Okenné


Sieť ISSO 2

Sieť ISSO 2 je najčastejšie používaným typom sietí na plastové okná.
Výhodou ISSO sietí je ich montáž, pri ktorej nedochádza k mechanickému zásahu do rámu okna. Sieť sa časťou profiu, tzv. límcom oprie o rám okna a prichytáva o tesnenie pomocou otočných držiakov, ktoré sú nanitované priamo na ráme siete.
Sieť ISSO 2 sa vyrába v bielej a hnedej farbe, v imitácii dreva a v renolitovej fólii zlatý dub.
Pri tomto type je možná aj výroba atypických sietí so šikminou.


Sieť ISSO 3

Okenná ISSO sieť určená pre plastové okná.
Montuje sa bez mechanického zásahu do konštrukcie okna. Sieť sa časťou profiu, tzv. límcom oprie o rám okna a prichytáva o tesnenie pomocou otočných držiakov, ktoré sú nanitované priamo na ráme siete.
Sieť ISSO 3 vyrába v bielej a v hnedej farbe.


Sieť ISSO 4

Okenná ISSO sieť určená pre plastové okná.
Sieť ISSO 4 dodávame v šiestich renolitových odtieňoch zhodných s povrchom našich plastových okien v imitácii dreva.
Montuje sa bez mechanického zásahu do konštrukcie okna. Sieť sa časťou profiu, tzv. límcom oprie o rám okna a prichytáva tesnenie pomocou otočných držiakov, ktoré sú nanitované priamo na ráme siete.
Okrem imitácii dreva sa sieť ISSO 4 vyrába v bielej a hnedej farbe.


Sieť 25 x 10

Pevná okenná sieť určená pre drevené a plastové okná.
Montuje na exteriérovú stranu okna pomocou plastových úchytov, ktoré sú priskrutkované na ráme okna. Sieť je možné jednoducho demontovať potočením úchytov a vytiahnutím siete, napr. ak je potrebné umyť okno a pod.
Vyrába sa v bielej a hnedej farbe a v imitácii dreva zlatý dub (potlač).


Sieť 24 x 24

Pevná sieť určená pre montáž na drevené okná s okapnicou.
Väčšia hĺbka profilu - 24 mm, umožňuje odsadenie siete od rámu okna a tým umožňuje jej montáž tam, kde nie je možné použiť sieť profilu s menšou hĺbkou.
Montuje sa z exteriérovej strany na rám okna pomocou platových úchytov, ktoré sú priskrutkované v ráme. Pri vonkajšom pohľade sú úchyty skryté pod rámom siete.
Sieť 24 x 24 sa vyrába v bielej a hnedej farbe.
Tento typ siete je možné vyrobiť aj v atypickom oblúkovom vyhotovení.


Okenná samonavíjacia sieť

Okenná samonavíjacia sieť funguje na princípe pružinového mechanizmu, ktorý navíja sieťovinu do horného navíjacieho bubna. Po bočných stranách je sieťovina vedená v bočných vodiacich lištách.
Sieť sa zatvára jemným zaklapnutím spodnej lišty o dolný profil siete. Z interiérovej strany sú na spodej lište namontované držiaky pre jednoduchšiu manipuláciu pri otváraní siete.
Sieť sa montuje priskrutkovaním na rám okna z exteriérovej strany.

 

Siete proti hmyzu - Dverové otváracie


Dverová sieť 50 x 20 LUX

Rám dverovej siete LUX je vyrobený z vysoko kvalitného extrudovaného hliníkového profilu.
Po obvode hliníkového profilu je drážka, v ktorej je umiestnená tesniaca kefka. Vďaka nej sieť pevne prilieha k dverovému rámu a vyrovnáva prípadné nerovnosti podkladu.
Dverová sieť LUX sa vyrába okrem bielej a hnedej farby aj v renolitovej úprave v odtieňoch dreva zlatý dub, tmavý dub, mahagón, svetlý dub, tmavý orecha a dauglaska.
Sieť je možné vyrobiť so stredovou preičkou alebo bez.
Montuje sa pomocou pántov na rám dverí z exteriérovej strany, doviera sa pomocou magnetu. Upevneie siete je pomocou obyčajných alebo samozatváracích pántov.


Dverová sieť 50 x 20

Otváracia dverová sieť je určená pre plastové aj drevenné dvere.
Pevný rám siete je vyrobený z kvalitného hliníkového plechu. Okrem bielej a hnedej farby dodávame sieť aj v imitácii dreva.
Dverovú sieť vyrábame vo viacerých variáciách - so stredovou priečkou alebo bez nej, polohu priečky je možné špecifikovať pri objednávaní. Pre komfortnejšie zatváranie je možné objednať k sieti samozatváracie pánty.
Montuje sa pomocou obyčajných alebo samozatváracích plastových pántov na rám dverí z exteriérovej strany, s dovieraním na magnet.

 

Siete proti hmyzu - Dverové rolovacie


Dverová samonavíjacia sieť

Box návinu sieťoviny je umiestnený na bočnej strane dverí. Sieťovina je vedená v hornej a spodnej vodiacej lište pomocou kolieskového mechanizmu.
Dverová samonavíjacia sieť sa zatvára zaklapnutím bočnej magnetickej lišty, na ktorej je pripevnené plastové madlo.
Montuje sa priskrutkovaním navíjacieho bubna a vodiacich líšt na rám dverí z exteriérovej strany.